top of page

REGULAMIN WAKACJI Z INSTAHISZPAŃSKI

 

1. Uczestnik wycieczki zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu organizatora oraz ośrodka, w którym będzie przebywał.

2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe, oraz rzeczy pozostawione podczas pobytu w ośrodku lub w środkach transportu.

3. Uczestnik zobowiązany jest do punktualnego stawiania się na zajęciach.

4. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone podczas pobytu.

5. Zapisy ruszają 22.10.20r i trwają do dnia 01.05.2021r

6. Należy zapisać się za pomocą przycisku SUBSKRYBUJ/ZAPISZ SIĘ podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

7. Tylko wpłata ZALICZKI w wysokości 1900pln gwarantuje Ci miejsce. Zaliczkę należy wpłacić maksymalnie do dnia 31.03.2022, po tej dacie ceny mogą ulec zmianie. (zaliczka pokrywa koszt rezerwacji biletów i noclegu- po potwierdzeniu turnusu zaliczka nie podlega zwrotowi)

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

8. Organizator odpowiedzialny jest za zakup biletów dla uczestnika w związku z tym uczestnik zobowiązuje się podać prawdziwe dane potrzebne do zrobienia odprawy online. Ze względu na niski koszt “Wakacji z Instahiszpański” bilety lotnicze zostaną zakupione w low-costowej linii lotniczej w klasie ekonomicznej.

9. Zaliczka może zostać zwrócona tylko wtedy, kiedy organizatorzy odwołają wyjazd z powodu zbyt małej ilości uczestników.

10. Uczestnik zobowiązuje się podpisać zgodę RODO, którą otrzyma po wpłaceniu zaliczki. 

11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ubezpieczenie zdrowotne na terenie Hiszpanii, w związku z tym uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego pokrycia kosztów ubezpieczenia (minimum EKUZ)

12. Wyjazd organizowany jest bez wyżywienia w związku z czym uczestnik zobowiązany jest do posiadania odpowiednich środków do życia. Walutą na terenie Hiszpanii jest euro, którą należy mieć przy sobie w dniu wyjazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak odpowiedniej waluty. 

13. W wycieczce może wziąć udział tylko osoba, która ukończyła 18 rok życia i nie była karana prawnie. 

14. Jeżeli nie lecisz z Polski koniecznie napisz do nas: instahiszpanski@gmail.com Odliczymy wtedy koszt biletów lotniczych zatem za pobyt na Majorce zapłacisz mniej.

15. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do możliwości zmiany miejsca wylotu, lub powrotu. Możliwe miejsca wylotu i powrotu to (Wrocław, Kraków, Warszawa, Katowice, Berlin). Wzrost ceny biletów nie przekroczy wtedy 150 pln

16. Organizatorzy mają prawo do odwołania wycieczki, jeżeli nie zbierze się minimalna ilość uczestników.

bottom of page