REGULAMIN WAKACJI Z INSTAHISZPAŃSKI

 

1. Uczestnik wycieczki zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu organizatora oraz ośrodka, w którym będzie przebywał.

2. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe, oraz rzeczy pozostawione podczas pobytu w ośrodku lub w środkach transportu.

3. Uczestnik zobowiązany jest do punktualnego stawiania się na zajęciach.

4. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone podczas pobytu.

5. Zapisy ruszają 22.10.20r i trwają do dnia 01.05.2021r

6. Należy zapisać się za pomocą przycisku SUBSKRYBUJ/ZAPISZ SIĘ podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

7. Tylko wpłata ZALICZKI w wysokości 1900pln gwarantuje Ci miejsce. Zaliczkę należy wpłacić maksymalnie do dnia 31.03.2022, po tej dacie ceny mogą ulec zmianie. (zaliczka pokrywa koszt rezerwacji biletów i noclegu- po potwierdzeniu turnusu zaliczka nie podlega zwrotowi)

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zaliczki.

8. Organizator odpowiedzialny jest za zakup biletów dla uczestnika w związku z tym uczestnik zobowiązuje się podać prawdziwe dane potrzebne do zrobienia odprawy online. Ze względu na niski koszt “Wakacji z Instahiszpański” bilety lotnicze zostaną zakupione w low-costowej linii lotniczej w klasie ekonomicznej.

9. Zaliczka może zostać zwrócona tylko wtedy, kiedy organizatorzy odwołają wyjazd z powodu zbyt małej ilości uczestników.

10. Uczestnik zobowiązuje się podpisać zgodę RODO, którą otrzyma po wpłaceniu zaliczki. 

11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ubezpieczenie zdrowotne na terenie Hiszpanii, w związku z tym uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego pokrycia kosztów ubezpieczenia (minimum EKUZ)

12. Wyjazd organizowany jest bez wyżywienia w związku z czym uczestnik zobowiązany jest do posiadania odpowiednich środków do życia. Walutą na terenie Hiszpanii jest euro, którą należy mieć przy sobie w dniu wyjazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak odpowiedniej waluty. 

13. W wycieczce może wziąć udział tylko osoba, która ukończyła 18 rok życia i nie była karana prawnie. 

14. Jeżeli nie lecisz z Polski koniecznie napisz do nas: instahiszpanski@gmail.com Odliczymy wtedy koszt biletów lotniczych zatem za pobyt na Majorce zapłacisz mniej.

15. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do możliwości zmiany miejsca wylotu, lub powrotu. Możliwe miejsca wylotu i powrotu to (Wrocław, Kraków, Warszawa, Katowice, Berlin). Wzrost ceny biletów nie przekroczy wtedy 150 pln

16. Organizatorzy mają prawo do odwołania wycieczki, jeżeli nie zbierze się minimalna ilość uczestników.